Hakkında

Merhaba hoş geldin,

kisiselbloglar.com bir dizin sitesidir. Kişisel blogları listelemeyi çok seviyoruz bu yüzden şuan BETA aşamasında olan sitemiz listelenecek blog toplamak ile meşgul. İlerisi için aklımızda onlarca fikir var bunun için siz değerli okuyucular ve blog yazarlarının desteğine ihtiyacımız var.

Bizlere en büyük desteğiniz takip ettiğiniz veya kendi blogunuzu “Blog Öner” sayfasından bizlere iletmeniz. Bu sayede listeleyeceğimiz blog sayısı artacak ve blog okurlarına daha fazla seçenek sunabileceğiz.

Kişisel Bloglar Nedir?

Kişisel Bloglar, Türkçe içerik üreten “Gerçek” Kişisel Blogları bir araya getirerek kendine özgü puanlama sistemi ile sıraya koyan bir sitedir. Amacımız yeni kişisel blog yazarları ve tüm uğraşlarına rağmen bir kitleye ulaşamamış yazarlara kitle oluşturmak. Diğer büyük yazarları ise ayrı sıralama oluşturarak aralarında trafik alışverişi sağlamayı hedefliyoruz.

Amacımız Ne?

Asıl amacımız Gerçek kişisel blogları listelemek biz bunu sevdiğimiz için yapıyoruz. Kişisel blog kültürünün gelişmesi ve blog yazarlarının daha fazla kişiye ulaşması için çalışmalar yapıyoruz. Neden yapıyorsunuz bunu derseniz gönlümüzde kişisel blog aşkı yanıp tutuşuyor diyebilirim.

 

İnternet çok büyük! Harika blogları bulmamıza yardım edin

Hakkımızda

Gerçek Kişisel blogları bir araya getiriyor ve dizinliyoruz :)

Linkler